ZESPÓŁ POZA SCHEMATEM

ADAM SPITTAL

Właściciel – odpowiada za to by klientom i całemu zespołowi żyło się dobrze. Dba o kontakt z partnerami strategicznymi oraz firmami.

MATEUSZ GOLON

Wizjoner firmy i udziałowiec. Projektant strategicznych elementów brandu. Opiekun wydarzeń na Polskę zachodnią.

ARTUR RĄCZKA

Agent do spraw egzekucji zadań i kontroler jakości. Dba o zadowolenie uczestników kursów w całej Polsce.

PATRYK MARCINKOWSKI

Grafik kreatywny. Od niego zależy by wszystko ładnie wyglądało.

AGNIESZKA CZAJA

Doktorantka na Politechnice Gdańskiej. Dba o organizację i wysoką jakość kursów z inżynierii morskiej.

SEBASTIAN CELIŃSKI

Marketing Ninja. Dba o dobry wizerunek firmy w internecie oraz komunikację z kursatami w mediach społecznościowych.

INSTRUKTORZY POZA SCHEMATEM

TOMASZ DEREŃ

inż. Tomasz Dereń. Profesjonalny trener aplikacji firmy Autodesk posiadający status AutoCAD Certified Professional. Pan Tomasz posiada blisko 10-cio letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z aplikacji firmy Autodesk. Do chwili obecnej przeszkolił blisko 1500 osób w całej Polsce, z różnych produktów m. In. AutoCAD, Inventor oraz Fusion 360.

SZYMON KUHN

Mgr inż. arch. Szymon Kuhn – Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej, praktykujący architekt z ponad 10 letnim doświadczeniem. Od 2012 roku prowadzący własną działalność pod nazwą ASK Architekt. Pracownia architektoniczna specjalizuje się w projektach domów jednorodzinnych, które stanowią ok. 90% zamówień. Nie unika również większych projektów, jak na przykład sześcio-oddziałowe przedszkole na terenie Gdańska. Umiejętność i wiedzę z tego zakresu nabył zdobywając międzynarodowy certyfikat projektanta domów pasywnych nadawany przez Passive House Institute w Darmstadt. Od 2009 roku pracuje na oprogramowaniu Revit Architecture, starając się zgłębiać tajniki projektowania w technologii BIM. Jest otwarty na dialog, lubi ciekawe wyzwania i pomysły, dlatego zdarza mu się brać udział w nietypowych zadaniach, jak na przykład prowadzenie warsztatów matematyczno-architektonicznych dla dzieci. http://askarchitekt.pl/portfolio/

RAFAŁ HAWRYLIK

Mgr inż. Rafał Hawrylik – Instruktor Autodesk prowadzący szkolenia od 15 lat w Trójmieście oraz całej Polsce. Architekt, członek IARP, na co dzień zajmujący się projektowaniem budowlanym we własnej firmie projektowej. Zajmuje się również wdrożeniami oprogramowania Autodesk i technologi BIM do firm. Od momentu pojawienia się aplikacji w Polsce, poznaje problematykę komputerowego wspomagania projektowania od strony twórców aplikacji i inżynierów projektantów.

ADAM KUJASZEWSKI

Mgr inż. mechanik Adam Kujaszewski – absolwent Politechniki Gdańskiej wydziału Mechanicznego specjalizacji Napędy i Sterowania Hydrauliczne. Posiadając wykształcenie mechaniczne doskonale odnalazł sie w takich branżach jak: hydraulika siłowa, przemysł spożywczy, przetwórstwo tworzyw sztucznych, przemyśl ciężki on/offshore. 9 lat pracy w Inventorze zaowocowało doskonała wiedzą i umiejętnościami w tym programie w projektowaniu maszyn, rurociagów, konstrukcji, analiz FEM, symulacji. Na co dzień pracuje w Wartsila Baltic Design Centre lidera z branży oil and gas wykonującej zaawansowane projekty instalacji załadunkowych LNG/LPG, zbiorników ciśnieniowych i konstrukcji. Pozytywne spojrzenie na świat , entuzjazm i niezaspokojona chęć ciągłego rozwoju to jego atuty.

PIOTR HALCZUK

 Piotr Halczuk, mgr inż. arch., absolwent Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej. Specjalizuję się wdrażaniu i rozwijaniu nowoczesnych technologii komputacyjnych w proces projektowy. Posiada kilkuletnie doświadczenie z aplikacji technologii BIM oraz projektowania parametrycznego i generatywnego oraz prowadzeniu szkoleń dla branży AEC. Współtwórca i ko-organizator Shape of Logic- pierwszej polskiej konferencji poświęconej projektowaniu parametrycznemu. Tutor na Advances of Architectural Geometry 2014 w Londynie. Założyciel Code of Space. Współzałożyciel i prezes KN LabDigiFab, skupiającego się na rozwijaniu techniki cyfrowej fabrykacji.

MACIEJ CHMIELAK

Mgr Inż. mechatronik Maciej Chmielak – konstruktor z ponad 5 letnim doświadczeniem w praktycznej pracy z programem. Na co dzień pracuje w firmie PBP Forkos zajmującej się skomplikowanymi konstrukcjami podwodnymi na rzecz bezpieczeństwa i obronności państwa. Realizował w Inventorze wysoce wymagające projekty między innymi na rzecz NATO oraz innych instytucji naukowych.